5539441

توزیع ارزاق عمومی و کالاهای اساسی از طریق طرح بازار مشترک بنیاد شهید (بامک)

کد خبر :N402/5

شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه در نشست مشترک با مدیران شرکت کالارسان پیشتاز اظهار داشت یکی از ماموریت هایی که به صورت ویژه بعهده ی این شرکت از سوی ریاست محترم بنیاد شهید و همچنین مدیر عامل محترم سازمان اقتصادی کوثر گذارده شده است تحویل کالاهای اساسی به خانواده محترم شاهد و ایثارگران عزیز که سرمایه های معنوی کشور هستند در نظر گرفته شده است لذا طرح بامک با ایجاد تمامی زیر ساخت های لازم آغاز گردید که در این طرح از تمامی ظرفیت های بخش دولتی و خصوصی استفاده شد که در این خصوص شرکت کالارسان پیشتاز هم ضمن اعلام آمادگی جهت حضور در این طرح، با ظرفیت لجستیکی خود در طرح بامک همراهی خواهد نمود.

لازم به ذکر است شرکت کالارسان پیشتاز بیش از سی سال است در جمع آوری و ارسال پستی به صورت درب به درب در کشور فعالیت می نماید و در بیش از 160 شهر کشور نمایندگی فعال دارد.

Picture1

همراهی گروه بازرگانی محسن در طرح بازار مشترک بنیاد شهید (بامک)

کد خبر : N402/2

تنی چند از مدیران ارشد گروه بازرگانی محسن به دعوت شرکت خدمات بازرگانی تحفه در جلسه ای مشترک با حضور شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه به معرفی ظرفیتهای این گروه بازرگانی پرداختند. در این جلسه شمسی پور ضمن معرفی شرکت تحفه در خصوص ماموریت اصلی شرکت در تامین و توزیع اقلام اساسی به منظور خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توضیحات مبسوطی را ارائه نمود و سپس دکتر حجتی معاون بازرگانی گروه بازرگانی محسن ضمن اعلام آمادگی جهت استفاده از 300 فروشگاه گروه بازرگانی محسن در سطح کشور و همچنین استفاده از تمامی ظرفیتهای توزیع، همراهی گروه بازرگانی محسن در طرح بامک را موجب افتخار و خرسندی این گروه بیان نمودند.

در این نشست، طرفین بررسی و شناسایی ظرفیتهای موجود اعلام و راهکارهای همکاری مشترک را در دستور کار خود قرار دادند.

لازم به ذکر است گروه بازرگانی محسن یکی از بزرگترین هلدینگ های بازرگانی کشور است که 70 درصد سهام فروشگاه های رفاه را دارا می باشد و دهکده سلامت و سیتی سنتر اصفهان نیز متعلق به این گروه بازرگانی است.

Picture3

حضور هیات روسی و هیات آفریقایی در شرکت خدمات بازرگانی تحفه

کد خبر : N402/1

شرکت خدمات بازرگانی تحفه میزبان هیات بازرگانی روسیه و همچنین هیات تجاری آفریقا خواهد بود شمسی پور ضمن اعلام این مطلب اضافه نمود به منظور گسترش فعالیت حوزه بازرگانی خارجی در هفته ی ابتدایی تیر ماه جاری شرکت تحفه میزبان یک هیات بازرگانی از روسیه خواهد بود که به منظور مذاکره در خصوص تامین و خرید محصولات کشاورزی و گسترش روابط تجاری خود به ایران سفر می نمایند همچنین یک هیات تجاری از آفریقا در سفر به ایران جهت مذاکره و گسترش همکاری اقتصادی – تجاری خود مهمان این شرکت خواهند بود. شمسی پور ضمن ابراز خرسندی از حضور هیات های خارجی ابراز امیدواری نمود که حضور این هیات ها قطعا در زمینه صادرات محصولات کشاورزی از ایران می تواند ظرفیت های بازرگانی خارجی شرکت خدمات بازرگانی تحفه را رونق بخشیده و زمینه ساز توسعه صادرات باشد.

برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر در اسفندماه 1401

اولین رویداد معرفی نیازهای فناورانه سازمان اقتصادی کوثر در بستر نمایشگاه توانمندی‏‌ها و پتانسیل‏‌های سازمان اقتصادی کوثر در هفته اول اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. نوآوران، استارت ‏آپ‏‌ها و شرکت‌‏های دانش‏‌بنیان می‏‌توانند در محل نمایشگاه بین ‏‌المللی تهران، در رویداد معرفی نیازهای سازمان اقتصادی کوثر شرکت نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از غرفه‌‏های شرکت‌‏ها بازدید نمایند.

مزیت های رویداد:

  • نیازهای واقعی شرکت‌‏های تجاری
  • ایجاد بازار اولیه برای فناوری‌‏های نوین
  • ارتباط با متخصصین و مشاورین صنعتی
  • حمایت از سطح ایده تا تجاری‏‌سازی فناوری

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر، لطفا به این صفحه مراجعه فرمائید