5539441

توزیع ارزاق عمومی و کالاهای اساسی از طریق طرح بازار مشترک بنیاد شهید (بامک)

کد خبر :N402/5

شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه در نشست مشترک با مدیران شرکت کالارسان پیشتاز اظهار داشت یکی از ماموریت هایی که به صورت ویژه بعهده ی این شرکت از سوی ریاست محترم بنیاد شهید و همچنین مدیر عامل محترم سازمان اقتصادی کوثر گذارده شده است تحویل کالاهای اساسی به خانواده محترم شاهد و ایثارگران عزیز که سرمایه های معنوی کشور هستند در نظر گرفته شده است لذا طرح بامک با ایجاد تمامی زیر ساخت های لازم آغاز گردید که در این طرح از تمامی ظرفیت های بخش دولتی و خصوصی استفاده شد که در این خصوص شرکت کالارسان پیشتاز هم ضمن اعلام آمادگی جهت حضور در این طرح، با ظرفیت لجستیکی خود در طرح بامک همراهی خواهد نمود.

لازم به ذکر است شرکت کالارسان پیشتاز بیش از سی سال است در جمع آوری و ارسال پستی به صورت درب به درب در کشور فعالیت می نماید و در بیش از 160 شهر کشور نمایندگی فعال دارد.

3897711

توزیع اقلام اساسی در قالب طرح بامک در استان البرز کلید خورد

کد خبر :N402/4

شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه پس از بازدید پایانه توزیع پروتئین پردیسان در کرج با نجاری مدیر عامل تعاونی امین افق البرز (مدیریت پایانه توزیع پردیسان) دیدار و ضمن بررسی ظرفیتهای مشترک در خصوص توزیع اقلام اساسی در قالب طرح بامک از طریق پایانه توزیع پروتئین پردیسان در استان البرز اعلام نمود بزودی با استفاده از ظرفیت های این پایانه که توسط تعاونی (ایثارگران) اداره می شود توزیع اقلام اساسی طرح بامک در استان البرز آغاز می گردد.

لازم به ذکر است پایانه توزیع پردیسان در کرج در فضایی به مساحت بیش از چهارهزار مترمربع دارای تمامی زیرساختهای لازم جهت همکاری در این طرح می باشد و توزیع به صورت ارسال به درب منزل و همچنین از طریق غرفه های بامک در این پایانه انجام خواهد شد.

Picture2

نشست مشترک مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه و مدیر عامل هلدینگ بازرگانی بهپرور

کد خبر :N402/3

در جلسه ی مشترکی که در خصوص همکاری های مشترک دو شرکت تشکیل گردید شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه ضمن تشریح ماموریت های شرکت تحفه در خصوص بازار مشترک بنیاد شهید (طرح بامک) به ظرفیتهای موجود در شرکت تحفه در زمینه بازرگانی پرداخت و همچنین علائی مدیر عامل هلدینگ بازرگانی بهپرور ضمن تشکر از دعوت شرکت تحفه، آمادگی کامل هلدینگ بهپرور را جهت همراهی در تامین و توزیع اقلام اساسی در طرح بامک به خانواده معظم شاهد و ایثارگران اعلام نمود. در این خصوص به منظور بررسی و شناخت ظرفیتهای همکاری مشترک به ویژه تعامل در تسریع روند توزیع و تامین در قالب طرح بامک، طرفین تفاهم نامه ای را به امضا رساندند.

شایان ذکر است گروه توسعه صنایع بهپرور یکی از هلدینگ های معظم اقتصادی کشور می باشد که در حوزه های مختلف اقتصادی منجمله کارگزاری بورس، بیمه، تولید مرغ و تخم مرغ، خوراک طیور و همچنین تجهیزات پزشکی فعال می باشد.

Picture1

همراهی گروه بازرگانی محسن در طرح بازار مشترک بنیاد شهید (بامک)

کد خبر : N402/2

تنی چند از مدیران ارشد گروه بازرگانی محسن به دعوت شرکت خدمات بازرگانی تحفه در جلسه ای مشترک با حضور شمسی پور مدیر عامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه به معرفی ظرفیتهای این گروه بازرگانی پرداختند. در این جلسه شمسی پور ضمن معرفی شرکت تحفه در خصوص ماموریت اصلی شرکت در تامین و توزیع اقلام اساسی به منظور خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توضیحات مبسوطی را ارائه نمود و سپس دکتر حجتی معاون بازرگانی گروه بازرگانی محسن ضمن اعلام آمادگی جهت استفاده از 300 فروشگاه گروه بازرگانی محسن در سطح کشور و همچنین استفاده از تمامی ظرفیتهای توزیع، همراهی گروه بازرگانی محسن در طرح بامک را موجب افتخار و خرسندی این گروه بیان نمودند.

در این نشست، طرفین بررسی و شناسایی ظرفیتهای موجود اعلام و راهکارهای همکاری مشترک را در دستور کار خود قرار دادند.

لازم به ذکر است گروه بازرگانی محسن یکی از بزرگترین هلدینگ های بازرگانی کشور است که 70 درصد سهام فروشگاه های رفاه را دارا می باشد و دهکده سلامت و سیتی سنتر اصفهان نیز متعلق به این گروه بازرگانی است.

Picture3

حضور هیات روسی و هیات آفریقایی در شرکت خدمات بازرگانی تحفه

کد خبر : N402/1

شرکت خدمات بازرگانی تحفه میزبان هیات بازرگانی روسیه و همچنین هیات تجاری آفریقا خواهد بود شمسی پور ضمن اعلام این مطلب اضافه نمود به منظور گسترش فعالیت حوزه بازرگانی خارجی در هفته ی ابتدایی تیر ماه جاری شرکت تحفه میزبان یک هیات بازرگانی از روسیه خواهد بود که به منظور مذاکره در خصوص تامین و خرید محصولات کشاورزی و گسترش روابط تجاری خود به ایران سفر می نمایند همچنین یک هیات تجاری از آفریقا در سفر به ایران جهت مذاکره و گسترش همکاری اقتصادی – تجاری خود مهمان این شرکت خواهند بود. شمسی پور ضمن ابراز خرسندی از حضور هیات های خارجی ابراز امیدواری نمود که حضور این هیات ها قطعا در زمینه صادرات محصولات کشاورزی از ایران می تواند ظرفیت های بازرگانی خارجی شرکت خدمات بازرگانی تحفه را رونق بخشیده و زمینه ساز توسعه صادرات باشد.

برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر در اسفندماه 1401

اولین رویداد معرفی نیازهای فناورانه سازمان اقتصادی کوثر در بستر نمایشگاه توانمندی‏‌ها و پتانسیل‏‌های سازمان اقتصادی کوثر در هفته اول اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. نوآوران، استارت ‏آپ‏‌ها و شرکت‌‏های دانش‏‌بنیان می‏‌توانند در محل نمایشگاه بین ‏‌المللی تهران، در رویداد معرفی نیازهای سازمان اقتصادی کوثر شرکت نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از غرفه‌‏های شرکت‌‏ها بازدید نمایند.

مزیت های رویداد:

  • نیازهای واقعی شرکت‌‏های تجاری
  • ایجاد بازار اولیه برای فناوری‌‏های نوین
  • ارتباط با متخصصین و مشاورین صنعتی
  • حمایت از سطح ایده تا تجاری‏‌سازی فناوری

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر، لطفا به این صفحه مراجعه فرمائید

 

TCard-fertilizer-3

طرح تولید کود فسفاته به ارزش ده هزار میلیارد استارت خورد

شرکت خدمات بازرگانی تحفه با هدف تأمین بخش عمده ای از نیاز رو به رشد صنعت کشاورزی در حوزه کودهای فسفاته و جلوگیری از خروج ارز و دستیابی به خودکفایی در این صنعت اقدام به تهیه طرح تولید کود فسفات به ارزش ده هزار میلیارد نموده است. در این راستا پس از انجام مذاکرات و پیگیری های فراوان از وزارت صنعت معدن و تجارت استان بوشهر و حمایت های بی دریغ مدیریت محترم عامل سازمان اقتصادی کوثر و سایر همکاران گرامی این شرکت موفق به اخذ موافقت اصولی طرح تولید کود فسفات در شهرک صنعتی 2 بوشهر گردیده است. به فضل الهی اقدامات لازم جهت دریافت مجوز تأسیس واحد تولیدی کود فسفات از سازمان صنعت معدن و تجارت استان فوق صورت پذیرفته و پروژه پس از طی مراحل اداری وارد فاز اجرایی می گردد.