درباره ما

داستان تحفه چگونه آغاز شد!!

سال 1361 سنگ بنای مجموعه ای نهاده شد که امروز با نام «شرکت بازرگانی تحفه» شناخته می شود. مراکز فروش و خدمات پس از فروش خودرو اولین فعالیت اجرایی این شرکت بود که با گذر زمان و ادغام مجموعه های عملیاتی دیگر و باز طراحی ساختار اجرایی عملیاتی شرکت مادر، در سال 1380 مجموعه اولیه با اتکاء به 19 سال عملیات کاری و خدمات رسانی به شرکت بازرگانی تحفه تغییر نام داد.

با اضافه شدن موضوع فعالیت های شرکت تحول عظیمی در روند رشد آن ایجاد شد. ورود به عرصه بازرگانی داخلی و خارجی و اعطا و دریافت نمایندگی زمینه ساز ورود شرکت به بازارهای داخلی و بین المللی گشت .
در تمامی این سال ها نگاه اصلی بر آن بوده است که عواید حاصل از عملیات تجاری و خدماتی این شرکت در راستای ماموریت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی که همانا رسیدگی و خدمات رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران است صرف گردد.
الزام به نوسازی و همگام سازی شرکت ها ،در جهان چند وجهی، پیچیده و در هم تنیده امروز، مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر را بر آن داشت تا با نو سازی و جوان سازی پیکره شرکت تحفه این شرکت را برای کار در دنیای امروز تجهیز کنند. در همین زمان با تشدید تحریم ها و آغاز چالش های معیشتی کشور، بازوی عملیاتی بامک «بازار مشترک کوثر» نیز به شرکت بازرگانی تحفه اضافه گشت.

demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
Asset-2@4x
tohfehlogo
Kowsar_Logo
ارائه خدمات

بازرگانی

بازرگانی داخلی

یکی از بزرگترین دغدغه های مجموعه های تولیدی ،عرضه ی کالا به بازار مصرف است، از سوی دیگر مصرف کنندگان همواره نگران کیفیت و قیمت کالا ها هستند، رسالت یک مجموعه بازرگانی انتخاب بهترین تامین کننده و یافتن مناسب ترین بازار در دنیای امروز است تا در عین ایجاد سود و منفعت برای واحد های تولیدی ، حقوق و شان مصرف کننده نیز محفوظ باشد . واحد بازرگانی داخلی شرکت تحفه همواره بر این اصل پایبند بوده که با ارائه راه کار مناسب به تولید کنندگان ،باعث ایجاد مقبولیت و رقابت پذیری کالای تولیدی گردد و از سویی با استفاده از ابزارهای نظارتی و حقوقی شرکت تحفه از حقوق مصرف کنندگان صیانت کند

بازرگانی خارجی

واحد بازرگانی خارجی این شرکت با استفاده از متخصصین خبره در امر بازرگانی خارجی و با شناسایی نیازها و توانمندی های داخلی اقدام به واردات محصولات و مواد اولیه مورد نیاز و صادرات تولیدات با کیفیت ایرانی به کشور های مختلف نموده است تا بتواند با ارائه خدمات نوین و همگام با بازار جهانی یاری رسان تولید کنندگان و مصرف کنندگان کشور عزیزمان باشد .

زنجیره فروشگاهی

بامک ( بازار مشترک کوثر )

یکی از اصلی ترین دغدغه های بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی همواره معاش خانواده معزز شهدا و ایثارگران بوده است و با این باور که هر میزان خدمت به این عزیزان، حتی سر سوزنی از خدمات بی دریغ و از خود گذشتگی آنان را جبران نخواهد کرد، با هدف ایجاد مراکزی جهت عرضه کالاهای اساسی اقدام به تاسیس فروشگاه های زنجیره ای "بامک" نموده است .

سیاست این مجموعه بر آن بود تا با استفاده از کلان ظرفیت شرکت های خدماتی، بازرگانی، کشاورزی، دام پروری، صنعتی و ... متعلق به بنیاد شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی ضمن معرفی و عرضه مستقیم محصولات، این مجموعه ها با حذف واسطه اقدام به تامین کالای اساسی خانوار معزز شهدا و ایثارگران نماید.

اما باور ما بر این است که اینگونه خدمات لایق و در شان تمام مردم عزیز ایران است، پس مقرر گشت این فروشگاه های زنجیره ای اقلام اساسی را با قیمت مناسب در اختیار عموم و با تخفیف ویژه در اختیار جامعه هدف قرار دهند.

در حال حاضر اولین شعبه فیزیکی در تهران و فروشگاه مجازی بامک کالا به آدرس  bamakkala.ir افتتاح شده و در حال خدمت رسانی است. امید است تا پایان سال 1402 شعب دیگر نیز در سراسر کشور به خدمت گذاری مشغول شوند.

bamak